День української мови відзначили у Сторожинецькій районній бібліотеці

Щороку вже впродовж 20 років від дати прийняття указу Президента України Леонідом Кучмою на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Нестора Літописця”.

Тож з нагоди  дня української писемності та мови Сторожинецька районна дитяча бібліотека провела Інформаційну годину “В тобі, моя рідна мова, жива міцність духу”. Для ознайомлення із літературою даної тематики бібліотекарі оформили розгорнуту книжкову виставку “Українська мова: крізь терни тисячоліть”. На захід до бібліотеки завітали учні 5 класу та класний керівник Олійник Орися Іванівна Сторожинецького районного ліцею. Присутні переглянули підготовлену відеопрезентацію “День Мови”, “День української писемності” та слухали українські пісні про нашу рідну мову.

20171107_111222 20171107_111336 20171107_114343