Бібліотека с.Нижні Петрівці отримала призове 3 місце у конкурсі слайдових презентацій “Бібліотека – перший крок до успіху”

SAM_3301

20 вересня, напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, на базі обласної книгозбірні було підведено підсумки ІІ (заключного) етапу  обласного конкурсу слайдових презентацій «Бібліотека – перший крок до успіху».

Головний координатор та організатор конкурсу – Чернівецька ОУНБ ім. М. Івасюка та обласне відділення ВГО «УБА».

Метою проведення конкурсу було:

v  піднесення престижу бібліотеки та бібліотечної професії ;

v  сприяти інтенсивному розвитку та впровадженню сучасних форм і методів роботи з користувачами у публічних бібліотеках області;

v  виявити талановитих бібліотечних працівників публічних бібліотек, підтримати і стимулювати їх до інноваційної діяльності;

v  поширення передового досвіду роботи, підвищення кваліфікації та фахового рівня бібліотечних працівників.

13 бібліотек області взяли участь у конкурсі і представляли свої бібліотеки у номінаціях:

• «Моє бібліотечне портфоліо» (авторське креативне представлення своєї посади, роботи своєї філії, показ важливості та значення бібліотечної професії) – 11 учасників;
  •  «Неординарний масовий захід, акція» – 1 учасник;
  • «Я захищаю свій проект» (участь у проектах, представлення проекту, акції) 1 учасник;

Диплом ІІІ ступеня отримала бібліотека-філія с. Нижні Петрівці Сторожинецької ЦБС (завідувач Штефуряк Марія Василівна) за слайд-презентацію «Бібліотека – територія творчості» (номінація «Я захищаю свій проект»)

Конкурсне журі відмітило високий професійний рівень підготовки бібліотек-учасниць і в тому числі бібліотеки-філії №17 Сторожинецької ЦБС та бібліотеки с. Панка, яка представляла Сторожинецьку ОТГ. Адже досвічені бібліотекарі презентували свої напрацювання, інноваційні форми роботи, нові бібліотечні послуги, висвітлюють свою роботу у віртуальному світі: на сайтах, блогах, в соціальних мережах, показують партнерську співпрацю з місцевою владою та громадськими організаціями.

Учасники конкурсу довели, що перш за все, бібліотекарі щиро віддані своїй справі, а головним пріоритетом роботи бібліотек є задоволення потреб користувачів. Презентаційні роботи показали, що бібліотечний фахівець  максимально наближений до населення, і як член своєї громади обізнаний із її проблемами, вміє  аналізувати  суспільні потреби громади, окреслювати  основні завдання бібліотеки, заохочувати владу до їх вирішення.

Бібліотека с.Нижні Петрівці, бібліотекар Штефуряк М. 3 місце у конкурсі “Бібліотека – перший крок до успіху”