“Ми – діти європейської держави” – урок патріотизму у Банилові Підгірному

Є в центрі Європи чудова країна,

Сягає корінням у сиві часи.

І це – незалежна моя Україна,

Тут річки і Карпати, степи і ліси.

” Ми – діти європейської держави” – під такою назвою підготували і  провели   урок  патріотизму у 3 класі класний кернівник  Абрамчук  Алла  Сільвестрівна  та бібліотекар сільської бібліотеки № 3 Нагорська Оксана Володимирівна. Метою  цього уроку  було поглиблення  знань  учнів про Україну, формування  почуття належності до своєї країни,  до її історії та традицій, розуміння  того, що Україна європейська держава, а українці члени європейської родини ,  виховування  в дитячих серцях любов та повагу до рідного краю, його традицій, народу.

«Квітуй, мов калина, над плесами вод, Будь в дружбі і праці міцна та єдина. Хай буде щасливим твій вільний народ, Прекрасна моя Україно!» – з такими словами звернулась до всіх присутніх на початку уроку  Алла С ільвестрівна.

На протязі уроку учні  знайомились   з  історією  виникнення  державних  та  народних   символів  України, розповідали  що Україна – європейська  держава,а українці  члени європейської  родини ,  розгадували  кросворд, виконували  пісні, дивилися  відеофільми   за  темою  уроку.

Діти звертались в молитві до Бога , щоб закінчилась війна , щоб мир і спокій запанував в рідній країні, щоб Господь оберігав  Україну і українців від лиха і біди. З великою любов ю, ніби частинку свого серця,  діти вішали на карту сердечка , на яких були написані побажання рідній Батьківщині. Для всіх присутніх прозвучала пісня «Україна – вишиванка» у виконанні Оксани Володимирівни.

На прикінці свята Оксана Володимирівна представила книжкову виставку « Моя країна – Україна» і провела огляд літератури .

Я всім серцем люблю Україну свою,

Про майбутнє ми дбаєм щоднини:

А в Європу усім ми народом йдемо,

Щоб було якнайкраще людині.

І сьогодні настав вже омріяний час: Незалежна – бо наша Вкраїна.

Із тризубом і гімном у Євросоюз

Іде наша земля – Україна! – такими словами і  флешмобом « Україна це ти , Україна це я….» закінчився урок . Він був дуже  цікавим  і пізнавальним  для всіх присутніх.

Україна є частиною Європи. Ми повинні все робити, аби прискорити вхід у європейську співдружність. А це можливо лише за умови, що разом будемо збагачувати Україну, дбати про її авторитет, підвищувати добробут громадян.