“Бібліотека і молодь: пошук, ідеї, майстерність, співпраця” – тема чергового семінару бібліотекарів Сторожинецького району

9 серпня у районній бібліотеці відбувся черговий семінар бібліотекарів району на тему «Бібліотека і молодь: пошук, ідеї, майстерність, співпраця». На семінарі порушувалися проблеми сучасної молоді: низький рівень життя, шлюбно-сімейні проблеми, поганий стан здоров’я, зростання соціальних відхилень, втрата ідеалів та роль книги і бібліотеки у вирішенні цих проблем. З інформацією по темі семінару виступила начальник служби у справах дітей Сторожинецької РДА Косован Н.М.. Консультації надали директор Сторожинецької ЦБС Лугина І.Г., методист Радченко І.А., провідний бібліотекар Цурик М.І..

Практична частина семінару була присвячена районному етапу конкурсу «Бібліотека – перший крок до успіху», де 16 бібліотек представили слайд-презентації в різних номінаціях, а саме: 13 бібліотек – в номінації «Моє бібліотечне портфоліо», 1 бібліотека – «Моя бібліотека у віртуальному просторі» (біб-ка с.Банилів-Підгірний), 1 – «Я захищаю свій проект» (біб-ка с.Нижні Петрівці), 1 – «Неординарний масовий захід» (біб-ка с.Ропча). Всі представлені роботи вразили високим рівнем професіоналізму, індивідуальним творчим стилем, інноваційним підходом до розкриття теми.

Далі бібліотекарі здійснили фаховий візит до бібліотеки-філії №30 с.Старі Бросківці х.Черешенька, де всі ознайомились з досвідом її роботи та взяли участь у годині дозвілля «Квітуй у піснях, словах і добрих справах, чарівна молодість моя». Програма заходу передбачала зустріч з активними читачами бібліотеки Анастасією Кривко та Павлом Чікалом, які розповіли про своє знайомство з бібліотекою та роль книги у їх житті.  Майстер-клас з образотворчого мистецтва провела вчителька місцевої школи з трудового навчання Браткевич Лариса Костянтинівна. Її роботи – живописні картини, витинанки, вироби декоративно-прикладного мистецтва ручної роботи – завжди вражають своєю неповторністю. Всіх присутніх на заході зачарував виступ отця Валеріана з родиною, їхні духовні і народні пісні – справжній скарб, який кріпить нашу віру, дух і тіло.