ДОРОГАМИ ДОЛІ МАРІЇ ЄРЕМІЙЧУК: вечір пам’яті у Сторожинецькій районній бібліотеці Ч.2

Під час зустрічі всі запрошені мали змогу познайомитись з співавтором письменниці останньої книги “Дорогами долі” Крушніцьким Валерієм Михайловичем, який розповів про співпрацю над збіркою з Марією Савівною, про їхню дружбу, згадавши про цю чудову людину тільки найхороше. Також до слова був запрошений присутній на заході голова Сторожинецької міської ради Сторожинецької ОТГ Карлійчук Микола Миколайович, який грамотою відзначив діяльність Валерія Михайловича на благо громади та розповів про плідну співпрацю бібліотек, громади та місцевої влади.
Представник сторожинецької письменницької когорти Омелян Столяр, який особисто був знайомий з Марією Савівною та високо цінував її людські і літературні якості, зачитав вірш-присвяту письменниці.
Також свою повагу виразив голова громадської організації розвитку творчості осіб з інвалідністю “Промінь надії” Павло Калинюк та зачитав свої авторські вірші із збірки “Вони не повернуться вже ніколи”, присвячену героям АТО.
Директор бібліотеки Лугина Іванна Григорівна розповіла про тісну дружбу Марії Савівни з бібліотеками району, а працівники районної бібліотеки Бевцик Людмила, Курінна Людмила, Сандуляк Тетяна та Горвасюк Наталя декламували вірші зі збірок талановитої письменниці, під час яких присутні не могли стримувати сліз, адже в поезіях Марії Савівни кожен зміг пережити все те написане, що так близьке було їм самим.
На завершення всі присутні переглянули відео-презентацію “Дорогами долі Марії Єремійчук”, яка містила фото та відео з життя письменниці, її участі у заходах бібліотек Сторожинеччини.
Після заходу рідні та колеги Марії Савівни відвідали могилу письменниці на міському кладовищі.

Переглянути відео-презентацію “Дорогами долі Марії Єремійчук” за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=c4paPJuts8I

2 відповідей