В клубі та бібліотеці с. Ясени проведено дитячий ранок “Веселковий світ дитинства”, присв’ячений Міжнародному дню захисту дітей. Перед запрошеними виступила бібліотекар Кобилянська Вікторія Октов’янівна, яка розповіла присутнім про історію виникнення свята, яке символізує захищати права юного покоління. Найголовніше це спокій в душах і серцях, це тиша і злагода в кожному куточку нашої держави. Свято проведено за сценарієм де виступили діти нашого села. Зав. клубу Гаврилюк Мар’яна Георгіївна провела конкурси та ігри. Свято завершилось малюванням кольоровими крейдами на асфальті та поїданням солодкими смаколиками, які для дітей приготували організатори свята.