9 травня 2017 року, в селі Бобівці урочистий мітинг присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочали ведучі бібліотекарі – Татарин М.М. та Козак В.І.

9 травня 2017 року, в селі Бобівці культпрацівниками зав.бібліотекою Татарин М.М., бібліотекарем Козак В.І та зав.клубом Рева Г.С.  біля пам’ятника загиблим у Другій світовій війні, був проведений урочистий мітинг, присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В заході взяли участь, солдатські вдови, учасники бойових дій на сході України, учасники війни в Афганістані, керівники установ,  Бобовецький НВК та жителі села.

Урочистий мітинг присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочали ведучі бібліотекарі – Татарин М.М. та Козак В.І.  На мітингу виступив староста села – Григорчук В.Д. та вручив грамоти і грошові нагороди учасникам бойових дій на Сході України та учасникам війни в Афганістані. Звучали патріотичні пісні та вірші. Всіх полеглих героїв вшанували хвилиною мовчання та були покладені квіти до підніжжя обелісків.