9 травня в приміщенні сільської ради с. Нові Бросківці відбувся мітинг-реквієм “І травень знову нагадає історії жахливих днів”. Який був присвячений ветеранам Другої Світової війни, воїнам АТО та учасникам війни в Афганістані.

На святі виступили староста села Малованюк І.Д. вчитель історії Іліка Т. О. бібліотекарі Дарічук Г. і Прунь Ю.

Воїни АТО відвідали могилу героя України, який загинув в зоні АТО Чікало Юрій. Захід підготовили бібліотекарі спільно з сільською радою та школами. На заході звучали патріотичні пісні та вірші. Всіх полеглих та героїв вшанували хвилиною мовчання.