В рамках міжнародної співпраці між бібліотеками Буковини та Румунії директори Сторожинецького та Герцаївського району відвідали Повітову Бібліотеку Буковини ім.І.Сбієру в м.Сучава (Румунія)

Нещодавно директори Сторожинецької та Герцаївської бібліотеки відповідно Іванна Лугина та Олена Мігай в рамках міжнародної співпраці між бібліотеками Буковини та Румунії взяли участь у засіданні літературного салону Повітової Бібліотеки Буковини ім.І. Сбієру (м.Сучава). Місцеві письменники, які зібрались у мистецькому залі бібліотеки, презентували свої здобутки за 2016 – початок 2017 року., працівники Повітової Бібліотеки представили новий випуск серії книг з ісорії книг Буковини та бібліографічні посібники 2016 року.

В свою чергу директори ЦБС Чернівецької області розповіли про книговидавничу діяльність в області, зокрема про видання книг румунською мовою в 2016 році. Також поділилися досвідом з популяризації видань румунських письменників у бібліотеках області та Сторожинецького району.

До уваги читачів на полицях нашої бібліотеки та в бібліотеках, які обслуговують румуномовне населення, з’явиться література, подарована колегами та письменниками Сучавського повіту.