Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017» ІІ етап.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2017».

Книга – це мудрість поколінь минулих. Книга – це друг і порадник сьогодні. Вона зберігає у собі красу рідного слова, чарівність мови.

Ернест Хемінгуей влучно дав назву одній зі своїх книжок « Свято яке завжди з тобою».

Це свято тих , хто любить це нетлінне і вічне творіння людства – книгу. Скільки дивовижних таємниць відкривається завдяки книгам! Скільки безцінних скарбів трапляється на шляху читачів.  Книга – справжній маг.  Книги – кораблі думки,  які  плавають хвилями часу і несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

Вже стало доброю традицією кожного року в Cторожинецькій  районній дитячій бібліотеці проводити  Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України » .

29 березня  відбувся ІІ етап конкурсу в якому взяли участь читачі –учні 6 – 7 класів  районної дитячої бібліотеки:  Біндяк Дана, Даскалюк Іванна, Петеляк Олександра та читачі-учні   сільських бібліотек – філій : с. Череш   Токарюк Каріна,  с. Кам’яна-Глибочок  Коновальчук Олександра,   с. Дубове Штефуряк Аліна,  с. Нова Жадова Сорокан Віталій, с. Стара Жадова Столяр Валерія, с. Ст. Бросківці Труфин Елізавета, с. Михальча Григоращук Анна-Марія, с. Н. Бросківці Ткачук Наталія, с. Ропча Гуцуляк Аліна, с. Бобівці Мельничук Ангеліна, с. Забагна Ходан Тетяна, с. Баниів-Підгірний Кондрюк Аліна.

Переможцями  ІІ етапу стали:  Біндяк Дана та Доскалюк Іванна. Вони  змагатимуться за звання найкращого читача України 2017 року на третьому  етапі конкурсу, який відбудеться 28 квітня в Чернівецькій обласній дитячій бібліотеці. Побажаємо їм успіхів та перемоги!

Присутні мали змогу переглянути відео-ролик «Конкурси 2005 – 2016 р.р» , ознайомитись з виставкою-настрій «Зустрічаймось з книжками – прикрашаємось  думками».

Захід пройшов у гарній святковій атмосфері, учасників  конкурсу нагородили грамотами,  дипломами «Супер читач бібліотеки»  та гарними подарунками.