9 березня, в честь дня народження Т. Г. Шевченка у бібліотеці філії № 8 с. Буденець відбувся літературний вечір під назвою « Вінок пам яті Кобзарю».

9 березня,  в честь дня народження Т. Г. Шевченка  у бібліотеці філії № 8 с. Буденець відбувся літературний вечір під назвою « Вінок пам яті Кобзарю».

Під час заходу присутні мали змогу подивитись відеоролик  про дитячі роки Тараса Шевченка, а  також  біографічний  фільм під назвою «Тарас Шевченко – обличчя української історії» .

Завідувач бібліотеки Думитрашкевич О. О. презентувала книжково-ілюстративну виставку «Вічне слово Шевченка» та  розповіла  про світове значення творчості Шевченка, його роль у встановленні української культури.

Учні старших класів декламували  вірші «Заповіт», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало…» «Доля»  та інші.

Також під час свята  ведучі заходу Савчук М. та Биндю Т. ознайомили присутніх з цікавими фактами  з життя легендарного поета.