Днями в Сторожинецькій районній бібліотеці для дітей відбувся черговий семінар

Днями в Сторожинецькій районній бібліотеці для дітей відбувся черговий семінар бібліотек району на тему “Розвиток творчих здібностей дітей в умовах бібліотеки”. В роботі семінару взяли участь директор ЦДЮТ Корчинська І.О., заступник директора ЧОНБ ім. Івасюка Довгань М.М., з професійними консультаціями виступили директор Сторожинецької ЦБС Лугина І.Г., заступник директора по роботі з дітьми Маніліч В.Т. Програма семінару також включила творчий калейдоскоп “Дивовижні перлини дитячих фантазій”, який підготували працівники дитячої бібліотеки. До заходу були залучені  читачі-учні ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник дитячого читання Балінова В.Д.), юні таланти художньої школи, гуртківці ЦДЮТ (керівник Шевчук О.Г., Андронник В.Л.), які продемонстрували свої творчі роботи та провели майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва.

Заступник директора ЦБС

по роботі з читачами-дітьми                                                                               В.Т. Маніліч