В райбібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району з питань планування та звітності

Днями в райбібліотеці відбувся семінар бібліотечних працівників району з питань планування та звітності.

Після теоретичної частини всі присутні стали учасниками літературно-мистецького калейдоскопу “Митці Буковини – ювіляри 2017 року”, який був присвячений відомим буковинцям Іллі Мотреску, Назарію Яремчуку, Івану Миколайчуку, Іону Козмею, Василе Левицькому.

Ініціатором та модератором заходу була педагог, краєзнавець Елеонора Тодорівна Скіпор.

З інформаціями про видатних людей краю виступили завідувач відділом обслуговування ЦРБ Кухарєва Н.М., завідувач бібліотекою с. Ст. Бросківці Многодітна А. М., активна читачка бібліотеки смт. Красноїльськ Авдокімова М.

На захід завітали: сестра поета з Красноїльська Іллі Мотреску Марія Мотреску-Попеску, кращий читач райбібліотеки Федорча Дмитро, а також гості з сусідньої Глибоччини – педогог, автор бардівських пісень Галина Семенюк-Сисолєтіна, бібліотекар, поетеса с. Просіка – Зегря Родіка.

Всі присутні заходу переглянули фрагменти відеофільму “Солов’їна пісня Назарія Яремчука”, співали пісні, декламували вірші.