24 листопада у Чернівецькій обласній дитячій бібліотеці відбувся XIII-тий обласний конкурс юних читців у номінаціях:

24 листопада у Чернівецькій обласній дитячій бібліотеці відбувся XIII-тий обласний конкурс юних читців у номінаціях:

-         виконання віршів Михайла Івасюка зі збірки-посвяти “Елегії для сина”

-         виконання віршів-посвят Володимиру Івасюкові.

В цьому конкурсі взяли участь читачі районної дитячої бібліотеки Біндяк Дана – учениця 7 класу, Лепко Світлана – учениця 8 класу Сторожинецької ЗОШ І-ІІІ ст., читач бібліотеки-філії № 1 с. Банилів-Підгірний Порчук Олена – учениця 8 класу та читач бібліотеки-філії № 39 с. Михальча – учениця 8 класу Манискул Наталія.

За краще виконання вірша зі збірки посвят “Елегії для сина” Михайла Івасюка здобула перше місце та нагороджена дипломом та грамотою Манискул Наталія, а всі решта учасників отримали дипломи та книги.