Днями бібліотекарі районної дитячої бібліотеки провели літературно-мистецьку годину “Митці Буковини”.

В заході взяли участь учні Сторожинецького ліцею. В ході заходу присутні мали змогу переглянути відео-уривок музичного фільму “Червона рута”, а також послухати пісні у виконанні українського естрадного співака, Народного артиста України Назарія Яремчука слова та музику до яких написав  Володимир Івасюк.

З книжковою виставкою “Митці Буковинського краю” учасників заходу ознайомила провідний бібліотекар Бойчук З.С.

Читачі бібліотеки (учні ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.) та активні учасники масових заходів  Біндяк Дана та Лепко Світлана продекламували вірші Михайла Івасюка “Елегії” та “В поезії моєї”.

Захід пройшов в гарній, затишній атмосфері, мета якого ознайомити дітей з талановитими людьми Буковинського краю.