Відбувся семінар на тему: “Сприяння розвитку зацікавленості читанням людей з особливими потребами”

З метою підвищення фахового рівня бібліотечних працівників району 26.10.2016р. в райбібліотеці відбувся черговий семінар на тему: “Сприяння розвитку зацікавленості читанням людей з особливими потребами”. Для кращого розуміння даної теми та проблем на семінар були запрошені керівники відповідних служб, причетних до роботи з незахищеними верствами населення. А саме з інформаціями виступили: начальник управління праці та соціального захисту Сторожинецької РДА -Бойчук Д.О., заступник начальника управління пенсійного фонду – Токарюк В.Є., директор районного територіального центру з обслуговування одиноких, непрацездатних громадян – Порайко Д.В.

З консультаціями виступили і фахівці районної ланки, сільські бібліотекарі поділилися досвідом роботи по обслуговуванню людей незахищеної верстви населення.

Учасники семінару здійснили виїзд у бібліотеку с. Михальча та місцевий реабілітаційний центр, де ознайомилися з роботою даної бібліотеки по обслуговуванню одиноких, непрацездатних громадян. Всі стали учасниками літературно-музичної композиції “Добром і любов’ю серця обігрієм”.

В програмі семінару була фахова зупинка в бібліотеці с. Кам’яна,  обговорення роману буковинської письменниці М. Гулей “Шанс” та візит-екскурсія до приватної світлиці місцевої відомої  вишивальниці Л. Васкул.