Акція «Бібліотека українського воїна»

У бібліотеках Сторожинецького району продовжується Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Небайдужі користувачі бібліотек приносять до книгарень літературу різного плану. Це -  вітчизняна і світова художня література, історична література, науково-популярні видання, книги  зі спорту тощо. Зібрану літературу потрібно передати до військових частин, де мають створюватись бібліотеки. Однак працівники Сторожинецької ЦБС вирішили, що бійці, які воюють на Сході нашої країни більше за інших військовослужбовців потребують друкованого слова. Тому, у 2015 році підбірку літератури у кількості 215 примірників книг через волонтера Рудого Олександра передано у зону АТО, де у часи відпочинку наші земляки – бійці Збройних сил України матимуть змогу помандрувати сторінками книжок.

У нинішньому 2016 році на Схід відправлено 160 примірників книг.

Не забуваємо ми і про військовослужбовців, які несуть службу на кордоні у нашому районі. Це прикордонники відділу прикордонної служби України «Красноїльськ». Разом з привітаннями до Дня прикордонника у травні 2016 року ми передали і невеличку підбірку літератури, зібрану у рамках акції «Бібліотека українського воїна».

Акція продовжується і ми сподіваємося, що наші читачі не залишаться осторонь благородної мети – забезпечити військовослужбовців Збройних сил України духовним скарбом людства – Книгою.