В сільській бібліотеці с.Костинці. відбулось вшанування учасників бойових дій в Афганістані

День вшанування учасників бойових дій в Афганістані відбулось працівниками культури  в  сільській бібліотеці с.Костинці.

Були запрошені учасники бойових дій Пентескул Т. Д., Панчук С. О., Гаврилюк С.М.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів-односельчан Гринчука В.Т., Таньовського О.Г., Томко І.І.

З 27 річницею виведення військ з Афганістану привітав заступник голови села Медвідь Д. І., який побажав доброго здоровя, миру, благополуччя.

Учасники вокального ансамблю «Мелодія» дарували гостям декілька пісень: «Виростиш ти сину», «А мати ходить на курган», «Ой війна,війна», «Ой там край дороги».

Запрошені ознайомились в бібліотеці із книжковою виставкою: «Відлуння Афганських гір», обговорили книгу: «Бойовими дорогами Афгану».

Директор будинку культури Струтинська В. М.