3 грудня 2015 року у бібліотеці-філії № 9 с. Чудей відбулась світська вечірка “Хобі у твоєму житті”

Про свої таланти, здібності до певної справи розповіли учасники світської вечірки “Хобі у твоєму житті”, що відбулась у бібліотеці с. Чудей. Поділилась своїм захопленням до читання Сумарюк Л.К., медик за професією, але з дитинства вона жила в оточенні світу книги, адже мама її була сільським бібліотекарем. Тому Лілія Костянтинівна все своє свідоме життя дружить з книгою. Продовжила захід вчитель Ганна Миколаївна Полякова – самодіяльний поет, яка декламувала свої вірші трьома мовами: українською, російською та румунською. Тематика віршів різноманітна: це і лірика і патріотика. Відгукується Ганна Миколаївна і на події сучасності, присвячуючи свої вірші подіям Майдану та героям АТО. Ошатну залу прикрашали вироби місцевих вишивальниць Паскаль Р.Г. та Пожоги Д.М., адже їх не втомні руки створили багато вишивальних шедеврів. Народні майстрині це гордість нашого села.

Щоб відтворити дерево свого роду, родинні реліквії, історію села, церкви місцевий краєзнавець Іліуц Андріян Васильович створив родинний міні-музей. Там багато цікавих унікальних експонатів, які дають можливість повернутись в атмосферу минулих літ, поглянути в історію наших прадідів.

Про хобі, що перейшло у професію розповів директор будинку культури Паскаль І.Г. Сьогодні ні одне свято в селі не відбувається без його музичного супровіду.

Завжди радо зустрічають наші сельчани виступи Альбіна Валерія Семеновича – вчителя математики за професією, а за покликанням – людину глибоко і трепетно закоханого у світ пісні.

Учасники заходу зрозуміли, що головним покликанням кожного стати людиною – унікальною, неповторною.