25 листопада у Костинецькій сільській бібліотеці відбулась світська вечірка “Хобі у твоєму житті”

“Хобі у твоєму житті” під такою назвою відбулась світська вечірка  у Костинецькій сільській бібліотеці, яку  організували місцеві бібліотекарі Константинюк Олена та Гончарюк Дорина – 25 листопада.

В заході взяли участь сільські вишивальниці Пентескул Орися, Цуркан Степанія та любительниця в’язання Масіян Світлана. Їх роботи вражають красою, зачаровують кольорами. Поділилась своїм захопленням вчитель-народознавець Доскалюк Людмила, яка зібрала багато цікавих експонатів для шкільного музею, що займав призові місця в районі та області.

Захоплено розповіла про свою любов до книги Томко Марина, нею прочитана і прожита разом з героями кожна книжка бібліотеки.

Про свої кулінарні здібності розповіла Флорескул  Людмила, яка не тільки поділилась своїми кращими рецептами, але учасники заходу мали можливість і скоштувати ці кулінарні шедеври.

Музичний супровід заходу створили учасники художньої самодіяльності Бужуряк Марія, Козак Зінаїда, Струтинська Валентина, які закохані у чарівний світ пісні, музики.

Для учасників заходу була організована виставка-хобі “Наші умільці”