27 вересня 2015 року у читальному залі дитячої бібліотеки провели традиційне чудове осіннє свято: «Квіти – краса землі». У рамках заходу відбувся конкурс на кращу квіткову композицію, підготовлена виставка – експозиція «Неповторне диво – квіти», проведено бібліографічний огляд «Подорож у країну квітів» провела  Лазарюк Я.С. провідний редактор.

Мандрівку до королівства квітів здійснила провідний бібліотекар Бойчук З.С., а юні учасники свята розповіли легенди про квіти.

Присутніх вразила виставка композицій з живих квітів. У створенні кольорової галереї взяли участь учні міських шкіл.

Журі достойно оцінило дитячу фантазію та старанність. Найкращими визнали композиції «Сонячна квітуча Україна», «Пам`ять про героїв України у наших серцях» – колективні роботи гуртківців ЦЕНТУМ; «Квіткова фея», «Аліса в країні квітів» – Кирчу Андрея ЗОШ І-ІІІ ст.№1.6кл.,«Квіти у казці» – Мангер Настя ЗОШ І-ІІІ ст.№1 6 кл. і МарковськаВалерія.ЗОШ.І-ІІІст.№1.1кл.;«Квіткова феєрія» Гендрусевич Уляна ЗОШ І-ІІІст.№1 6кл.; «Вальс квітів» – Микитенко Юлія ЗОШ І-ІІІст.№1 6 кл.; «Квіти для мами» – Реба Міша ЗОШ І-ІІІ ст.№1 5 кл.,«Краса врятує світ» – Оболенцева Настя дошкільник.

Під час заходу провели: цікаву гру – вікторину «Вгадай квітку за кольором», аукціон загадок про квіти, декламували вірші . Переможців у конкурсі нагородили подарунками.

254 529 624KEV2-pz76Q8 (1)