В читальному залі районної бібліотеки 15 вересня відбувся семінар “Інструменти адвокасі для громадських активістів та громадських журналістів” організований представниками “Українського Народного Дому в Чернівцях”, на якому були присутні представники громадськості міста, журналісти, працівники бібліотеки.

Перед присутніми виступили: Шкуро Антон – прес-секретар Апеляційного суду Чернівецької області, кандидат політичних наук;

Дмитро Міцевич, громадський активіст, учасники та ініціатор декількох адвокасі-кампаній, які розповіли присутнім про стратегію і тактику адвокасі в житті громади та шляхи роботи для захисту інтересів громадян.

На конкретних прикладах було продемонстровано як досягти змін за допомогою адвокасі.

IMG_0548 IMG_0551 IMG_0563