Бібліотека-автомобіль черговий раз завітала до дитячого табору “Вербиченька” с. Давидівка. Працівники районної дитячої бібліотеки ознайомили дітей з новинками літератури та провели мандрівку дитячими журналами: “Колобочок”, “Пригоди”, “Однокласники”, “Жасмін”, “Колосок”, “Смайлик” та інші.  Було проведено  цікаві вікторини: “Кольорові питання”, “У світі пригод”, “Казколюбчики та казкознавчики”. Також діти із великим задоволенням відгадували загадки.

Особливо активну участь взяли  діти 8 загону разом із вихованцем Шутак Г.М., вожатими Бондар Ю.І. та Шутак А.І.

Під кінець зустрічі діти мали змогу покататися на автомобілі Сторожинецької ЦБС “Бібліобус”

IMG_5988 IMG_5992 IMG_5993 IMG_6038 IMG_6036 IMG_6027