21 травня бібліотекарі районної та дитячої бібліотек підтримуючи традиції прийшли на роботу у національних строях, одягнуті в одяг з традиційною українською вишивкою

Всеукраїнське свято – День вишиванки покликане зберегти народні традиції.

У цей день бібліотекарі районної та дитячої бібліотек підтримуючи традиції прийшли на роботу у національних строях, одягнуті в одяг з традиційною українською вишивкою.

До залів бібліотек були запрошені читачі, гості та мешканці міста до перегляду та прийняті участі у виставці-інсталяції “Вишиванка Підгір’я”. На якій представлені книжки, альбоми, листівки та ін.

Особливу цінність виставки складали стародавні буковинські вишиванки та сучасні вишивки.

Багато робіт представила Кушнір Г.І., Слюсарчук Г.К.,

Куліковська-Якимович М.С., Сандуляк Т.В., Козмінська Я.С., Кухарєва Н.М., Васелович В.Н., які були відмічені подяками від районної державної адміністрації та районної ради на центральному майдані міста.

Свою колекцію на майдані міста представила бібліотекар Сторожинецької ЦБС Сандуляк Т.В.

Свято вишиванки об’єднало, зігріло всіх, тому що саме вишиванка – символ здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті.