Всеукраїнська акція “БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА”

Бібліотеки Сторожинецької районної Центральної бібліотечної системи підключились до проведення Всеукраїнської акції “Бібліотека українського воїна”.

В ході проведення Акції будуть прийматися та передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України кращі зразки вітчизняної та світової художньої літератури, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, Збройних сил.

Просимо всіх бажаючих громадян прийняти участь у Акції та передати для українських військовослужбовців літературу.

Книги приймаються у бібліотеках Сторожинецького району, які працюють з 10 до 18 год., вихідний день – понеділок.

biblio (1)

1 відповідь
  1. Український Родовід коментує:
    05.04.2016 о 16:05

Воїнам АТО присвячується.