25 березня в районній дитячій бібліотеці відбулася зустріч з народною поетесою Наталією Корнутою: «Творчість осяяна теплом».

«Поезія  - це завжди неповторність,                                                                                                                                                                                                                                Якийсь безсмертний дотик до душі »

В районній дитячій бібліотеці 25.03.15р.

Присутні мали змогу послухати її вірші, поділитися думками про поезію, а також своїми враженнями.

Це поетеса, віршам якої притаманні щирість, поєднання особистого і громадського, гостре відчуття сучасності.

Читачі бібліотеки прочитали улюблені вірші Наталі Корнутої:

1. Гакман Стас «Трудівники» -школа- інтернат, 6 клас.
  2. Вітюк Маргарита «Мариночка – рятівниця» – Сторожинецька гімназія, 4 клас.
  3. Іщенко Валерія «Мати і дитя» – Сторожинецька гімназія, 6 клас.
  4. Іщенко Андрій «Зрозумів» – Сторожинецька гімназія, 4 клас.

На завершення зустрічі ведуча подякувала пані Наталі за те, що прийшла з своїми чудовими віршами. Побажала внутрішньої гармонії, великої енергії та мистецького світосприйняття.

Подякувала всім за теплу та щиру розмову.