10 лютого в ДРБ відбувся районний семінар-практикум

10 лютого в ДРБ відбувся районний семінар-практикум на тему «Вплив бібліотеки на становлення і розвиток дитячого читача: практичний досвід та перспективні завдання» з даної теми була надана он-лайн консультація методиста обласної бібліотеки для дітей Сторощук Ольги Миколаївни.

«Стимулювання пізнавальної діяльності читачів-дітей через активні форми роботи» за такою темою витупила заступник директора по роботі з дітьми Маніліч В.Т. Патріотичне виховання дітей у бібліотеці висвітлила у своєму виступі провідний бібліотекар районної дитячої бібліотеки Бойчук З.С., а про «Організацію літньої дозвілєвої діяльності дітей, як один із напрямків роботи» розповіла провідний бібліотекар Романюк Д.С.

Бібліофреш дитячої преси та бібліографічний огляд ілюстративно-книжкової виставки-фуршет «Письменники ювіляри – 2015» провела провідний редактор РДБ Лазарюк Я.С.

Семінар завершився участю у презентації бібліографічного покажчика «Думки у слові стверджують себе» місцевого народознавця Елеонори Тодорівни Скіпор.

IMG_5638 IMG_5640 IMG_5664 IMG_5677