Нарада з бібліотечними працівниками району

IMG_4126

21 січня заступник голови районної ради Патарак І.В. провів нараду з колективом бібліотекарів Сторожинецької районної центральної бібліотечної системи. Директор Лугина Іванна Георгіївна ознайомила присутніх із новими умовами роботи та застосування інноваційних форм і методів  обслуговування читачів районної централізованої бібліотечної системи. Завдяки впровадженню інноваційних та інформаційних технологій, бібліотеки Сторожинеччини отримали можливість оперативніше та якісніше задовольнити читацькі запити населення району, відпрацьовувати новинки навігації в Інтернеті та вміння аналізувати WEB – ресурси, знайомитися з літературними сайтами і електронними версіями періодичних видань, а також надавати інформацію про краєзнавчі ресурси підгірнянського краю. Заступник голови районної ради Патарак І.В. зупинився на проблемах сьогодення та виходячи із ситуації, яка склалася в країні в цей складний час в установі необхідно економити газ, енергоресурси, бюджетні кошти, а також ознайомився з умовами праці працівників районної та дитячої бібліотек і  запевнив, що районна рада  буде використовувати всі можливості для поповнення бібліотечного фонду  та  популяризації книги серед населення району для виховання  почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, глибокої поваги до минулого та сьогодення.