19 листопада 2014 року в районній дитячій бібліотеці була проведена літературна година «Проміння людської душі в поезії А. Дущак»

Активну участь в заході прийняли учні Сторожинецького ліцею, які декламували вірші та уривки з творів видатної Буковинської поетеси А. Дущак, а саме: Лупуляк Ілля, Олар Вероніка, Савка Юля, Бойчук Денис, Матьяш Крістіна та інші.

Перед присутніми виступила вчитель української мови та літератури Герасимюк Родіка Аркадівна, яка особисто була знайома з поетесою і поділилася своїми спогадами.

У рамках заходу було переглянуто відео-презентацію «Життєвий і творчий шлях А. Дущак»

Бібліографічний огляд літератури провела Бойчук З.С.

IMG_2326 IMG_2316 _MG_2599 _MG_2577