31 жовтня 2014 року Сторожинецькій районній централізованій бібліотечній системі було представлено нового керівника

CAM01484

Захід відбувся в районній бібліотеці, на свято завітала голова районної ради Гуцуляк К.Г. Зустріч відбулася з колективом бібліотекарів Сторожинецької районної центральної бібліотечної системи  та було представлено нового керівника Лугину Іванну Георгіївну. В своєму виступі  Катерина Георгіївна щиро подякувала колишньому директору ЦБС Ковбан Т.І. за досягнуті успіхи  у розвитку бібліотек району, де активно впроваджуються новітні технології, нові бібліотечні послуги з використанням вільного доступу до Інтернету та постійно поповнюється книжковий фонд бібліотек новими книгами для наших читачів. Новому керівнику Лугиній І.Г. побажала плідної праці та вирішення життєво необхідних питань в бібліотечній системі району.