15 жовтня виповнилося б 55 років Анні Дущак

IMG_1087

15 жовтня виповнилося б 55 років члену Національної спілки письменників України, лауреату Всеукраїнської премії “Жінка ІІІ тисячоліття”, лауреату літературно-мистецької премії ім. С. Воробкевича, заслуженому працівнику культури України поетесі з Тисовця Анні Дущак.

З цієї нагоди працівники райбібліотеки спільно з старшокласниками та учителем української мови й літератури міської гімназії Сумарюк Т.В., а також бібліотекарем навчального закладу провели вечір пам’яті Анни Дущак “Мені ж моя доля судила жити в слові”.

Зворушливо й емоційно учні 10 класу читали поетичні рядки відомої буковинської поетеси, переплітаючи їх з основним життєвими подіями авторки.

Окремі вірші поетеси покладені на музику. Декілька з них, музику до яких написав І. Мисько, звучали у записі автора музики.

Учні гімназії також переглянули невеликий фрагмент відеозвернення Анни Дущак до своїх прихильників.

Бібліотечні працівники ознайомили присутніх з матеріалами виставки “Високе слово поетеси”.

IMG_1055