«А я несу до вас свої рядки» – вечір пам’яті до 55 річчя письменниці Анни Кирилівни Дущак.

DSCF0869

Проведено в бібліотеці-філії № 42 с. Великий Кучурів 12.10.2014р. на засіданні літературно-мистецької світлиці «Родина». Запрошено членів літстудії «Витоки» Глибоцького району. На захід запрошено учнів В.Кучурівської ЗОШ І-ІІІст. та читачів бібліотеки.

Відвідувачі бібліотеки учні середнього та старшого шкільного віку були залучені до проведення заходу: читали поезії, висловлювали свої думки щодо-особистого знайомства з нашою Аничкою.

При проведенні було використано скайп-спілкування з композитором Тернопільщини – Ярославом Васильовичем Злонкевичем, який написав музику на слова А.Дущак та неодноразово спілкувався, приїжджаючи на Буковину.

Запрошені:

- Васкан Василь Васильович – поет, публіцист, голова товариства Україна – Молдова, член Національної спілки письменників України, лауреат обласної премії ім. С. Воробкевича, літературно-мистецької премії Степана Сабадаша, заслужений працівник культури України

- Довбуш Олександр Іванович – заступник начальника управління – начальник відділу Управління міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області та здобувач Національної академії внутрішніх справ, член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України.

DSCF0905 DSCF0898 DSCF0886