30 вересня бібліотекарі району відзначали Всеукраїнський день бібліотеки

30 вересня бібліотекарі району відзначали Всеукраїнський день бібліотеки. З нагоди свята в районній дитячій бібліотеці було влаштовано святкові дії за участю бібліотечних працівників району. Свято супруводжувалось переглядом презентації “Подорож бібліотечними музеями”, піснями у виконанні бібліотекаря бібліотеки-філії с.Банилів – Підгірний Нагорської О. На свято також завітали представники місцевої влади, а саме: перший заступник голови районної державної адміністрації Ковальчук Діана Миколаївна, заступник голови районної ради Патарак Іван Вікторович, заступник голови районної державної адміністрації Фурніка Юрій Леонідович. Декого з бібліотекарів було відзначено почесними грамотами від районної державної адміністрації, відділу культури національностей та релігій райдержадміністрації, райкому профспілок та Сторожинецької ЦБС.

IMG_9694 IMG_9670 IMG_9679