"БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО" У ТАБОРАХ ВІДПОЧИНКУ

IMG_4108

Літо – це велика перерва для школярів, яка дана їм для зміцнення здоров`я і духовного зростання. А літні канікули – гаряча пора для бібліотекарів, коли дітей не тільки обслуговують книгою, а й для них організовують цікаве і змістовне дозвілля.

Вже не вперше в програму літніх читань Сторожинецької районної бібліотеки для дітей було включено виїзні заходи до літніх оздоровчих таборів. Цього року такою акцією стала програма підтримки літнього читання “Бібліотечне літо”, в рамках якого бібліотекарі дитячої бібліотеки та БІБЛІОбус навідалися до табору літнього відпочинку “Вербиченька” в с.Давидівка. Перший виїзний захід відбувся 03.07. під назвою «Розмаїтий світ розваг», під час якого для дітей бібліотекарі підготували конкурс загадок «Загадки розгадаємо – світ пізнаємо». Також діти із захопленням переглядали дитячі книги видавництва «Країна мрій» серії «Світ навколо нас» та інші.

Саме література, з якою навідалася бібліотека до табору, вперше опинилися у дитячих руках, адже книги є новими надходженнями та отримані в червні-липні цього року і ще не встигли побувати на книжкових полицях бібліотеки.

Серед дітей було багато таких, в кого вдома є свої домашні бібліотеки, які містять дитячі енциклопедії. Варто відмітити, що батьки дбають про самопізнання та світогляд своїх дітей, виховують любов до книги, а найголовніше – до читання.

По численному бажанню дітям залишили літературу на користування до наступного приїзду БІБЛІОбуса та бібліотекарів дитячої бібліотеки.

ДО НАСТУПНОЇ ЗУСТРІЧІ З КНИГОЮ!!!

IMG_4100 IMG_4101 IMG_4102 IMG_4103 IMG_4104 IMG_4105 IMG_4106 IMG_4107 IMG_4108 IMG_4109