БІБЛІОТЕКИ-ФІЛІЇ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ЦБС та БІБЛІОТЕКИ ОТГ

Мережа бібліотек-філій Сторожинецької районної ЦБС:

  1. Череш, філія №7 – зав. філією Лотанюк Ірина Євдоксіївна.
  2. Буденець, філія №8– зав. філією Думитрашкевич Олена Олексіївна.
  3. Верхні Петрівці, філія №15 – зав. філією біб-кар І категорії Моніка Тетяна Василівна, бібліотекар Бурла Олександр Ілліч.
  4. Нижні Петрівці, філія №17– зав. філією Штефуряк Марія Василівна.
  5. Нижні Петрівці-Аршиця, філія №18 – зав. філією Малицька Марія Бенедиктівна.
  6. Ропча, філія №19 – зав. філією Гриженко Георгіна Кирилівна, бібліотекар Глушко Віра Георгіївна.
  7. Стара Жадова, філія №25 – зав. філією Кравчук Галина Іванівна.
  8. Стара Жадова-Майдан, філія №26 – біб-кар І категорії Пишна Валентина Миколаївна.
  9. Нова Жадова, філія №27– бібліотекар філії Шевчук Марія Афтанасіївна.
  10. Старі Бросківці-Черешенька, філія №30 – бібліотекар філії Смолінська Філіція Дмитрівна.
  11. Старі Бросківці-Центр, філія №31 – зав. філією Многодітна Армонія Михайлівна.
  12. Кам’яна, філія №36 – зав. філією Тулюлюк Віра Іванівна.
  13. Глибочок, філія №37 – бібліотекар ІІ категорії Єремійчук Галина Василівна.
  14. Михальча, філія №38 – зав. філією Гончарюк Сільвія Танасівна.
  15. Дубово, філія №39 – провідний бібліотекар філії Штеган Олена Миколаївна.
  16. Спаська, філія №40 – провідний бібліотекар філії Гончар Єлизавета Василівна.
  17. Заволока, філія №41 – бібліотекар ІІ категорії філії Козак Наталія Мірчівна.

Мережа бібліотек об’єднаних територіальних громад (ОТГ):

Сторожинецька ОТГ:

1. Бібліотека с.Банилів-Підгірний №1 – зав. бібліотекою Стратейчук Віра Омелянівна

2. Бібліотека с.Банилів-Підгірний №2 – бібліотекар Стратейчук Михайло Олексійович

3. Бібліотека с.Банилів-Підгірний №3 – бібліотекар Нагорська Оксана Володимирівна

4. Бібліотека с.Давидівка №1 – зав. бібліотекою Мілієвич Віра Василівна

5. Бібліотека с.Давидівка №2 – бібліотекар Писарюк Тетяна Іванівна

6. Бібліотека с.Панка – зав. бібліотекою Дульгер Валентина Миколаївна

7. Бібліотека с.Комарівці – зав. бібліотекою Скіцько Валентина Дмитрівна

8. Бібліотека с. Зруб Комарівський – бібліотекар Стоколос Георгіна Іларівна

9. Бібліотека с.Слобода Комарівці – зав. бібліотекою Малютіна Наталія Єгорівна

10. Бібліотека с.Нові Бросківці – бібліотекар ІІ категорії Прунь Юлія Дмитрівна

11. Бібліотека с.Нові Бросківці – Забагна – бібліотекар ІІ категорії Дарічук Галина Володимирівна

12. Бібліотека с.Бобівці – зав. бібліотекою Татарин Марія Михайлівна, бібліотекар ІІ категорії Козак Валентина Іванівна

13. Бібліотека с.Костинці – зав. бібліотекою Константинюк Олена Василівна, бібліотекар ІІ категорії Гончарюк Дарина Миколаївна

14. Бібліотека с.Костинці – Ясено – бібліотекар ІІ категорії Кобилянська Вікторія Омельянівна

15. Бібліотека м.Сторожинець (міська бібліотека №1) – Майдан – бібліотекар І категорії Дідора Антоніна Мартинівна

16. Бібліотека м.Сторожинець (міська бібліотека №2) – бібліотекар Мартинеску Ольга Миколаївна

 

Чудейська ОТГ:

1. Бібліотека с.чудей – зав. бібліотекою Микайло Людмила Василівна, бібліотекар Пожога Валентина Леонівна

2. Бібліотека с.Їжівці – бібліотекар Вечеркович Олена Троянівна

 

Красноїльська ОТГ:

1. Бібліотека с.Красноїльськ №1 – зав. бібліотекар Мотреску Олена Георгіївна, бібліотекар ІІ категорії Мотреску Ганна Іванівна

2. Бібліотека с.Красноїльськ-Тражани №2 – провідний бібліотекар Дарічук Магдалина Іванівна, бібліотекар Істратій Килина Миколаївна.

 

Великокучурівська ОТГ:

1. Бібліотека с.Великий Кучурів – зав. бібліотекою Бевцик Наталія Салванівна.

2. Бібліотека с.Снячів – зав. бібліотекою Онуляк Яворіка Миколаївна.

3. Бібліотека с.Тисовець – бібліотекар ІІ категорії Вонча-Боднарюк Наталія Мірчівна.

4. Бібліотека с.Годилів – бібліотекар І категорії Марфоброд Світлана Петрівна.

Залишити коментар

Вгору