Бібліотечна “ШКОЛА ІНТЕРНЕТ-НАВІГАТОРА”

Лого Школи джіпег

Бібліотеки забезпечують громадянам їх права на отримання інформації. Розвиток електронних ресурсів, зокрема тих, що доступні через світову мережу Інтернет, ставлять нові завдання перед бібліотеками.

З метою кращого обслуговування користувачів бібліотеки на базі Інтернет-центру створено “ШКОЛУ Інтернет-навігатора”, що надає можливість оволодіти навичками роботи з персональним комп’ютером та в мережі Інтернет.

Розуміючи значення інформаційних технологій для покращення бібліотечно-інформаційного обслуговування громадян, наша бібліотека взяла участь у конкурсі проектів “Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)” та здобула перемогу. З 30 січня 2008 року в районній бібліотеці діє Інтернет-центр, створений за підтримки Посольства США в Україні, який надає рівні можливості у пошуку інформації для людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури.