«Бібліотечне літо» розпочалося!

Ось і розпочалося довгожданне літо! З метою організації дозвілля влітку, а також стимулювання дітей до читання, розширення їх читацького світогляду та розвитку літературно-творчих здібностей Сторожинецька районна дитяча бібліотека розробила програму літнього читання – 2014 р. «Бібліотечне літо» під гаслом «Книжку влітку прочитай – в школі бали заробляй!»

10 червня бібліотекарі провели Інформаційну годину “Зона уваги: чиста вода”, присвячену Всесвітньому дню океанів. Місцем зустрічі з дітьми був дитячий майданчик у парку ім.Ю.Федьковича.

12 червня бібліотекарі дитячої бібліотеки здійснили виїзд до  ДНЗ №2 «Дзвіночок», де разом з дітками провели «Казкові забави», ознайомили дітей з періодичними виданнями, книгами казок та запросили їх разом із вихователями до бібліотеки.